Taneční kurzy pro dospěláky jsou ve Vyškově stále populárnějšími. Naše taneční škola již více jak 20 let tyto taneční kurzy nabízí všem, kteří se chtějí naučit tančit.

V letošním roce jsme pořádali první kurz na aule Gymnázia Vyškov. Byli jsme velmi spokojeni, proto bychom ho rádi uspořádali na stejném místě i v roce 2019. Rádi Vám vycházíme vstříc, proto bude i v roce 2019 kurz v úterý od 18.00 – 20.00 hodin. Absolvujete celkem 8 vyučovacích lekcí, první hodina proběhne dne 22. ledna 2019.

Budeme se učit tančit tance Waltz, Tango, Valčík, Foxtrot, Čača, Rumba, Jive , Polka, Mazurka, Blues nebo Čardáš. Součástí našich kurzů je komunikace ve společnosti a základní pravidla etikety. Celý taneční kurz absolvujete v lehce ležérním – smart casual oblečení.

Pro přihlášení se do jednotlivých kurzů je nutné vyplnit a odeslat přihlášku.

Naše motto tanečních kurzů pro dospěláky je:

„Tanec je jako život... můžeš upadnout stokrát, ale zvednout se musíš vždy.“

Taneční kurzy pro dospěláky jsou určeny pro všechny páry, které se chtějí naučit tančit nebo zdokonalit v tanečním umění a příjemně se u toho pobavit.

Kurz je vhodný pro veškeré věkové kategorie, pokud je Vám více jak 18 let :)

Cena za výuku tance je 1.750,- Kč na osobu.

Informace

Přihlášky je možné podat elektronicky do 20. ledna 2019 (počet tanečních párů v kurzu je omezen, rozhodující je datum přijetí přihlášky).

Srdečně Vás zveme a těšíme se na setkání v první hodině

Hana a Ľubomír Sedlákovi

Příloha
Partnerka
Partner
Kontakt pro potvrzení přihlášky