1. května 2024 KD Drnovice

Ve středu 1. května 2024 pořádáme ve spolupráci s Českým svazem tanečního sportu v prostorách Kulturního domu v Drnovicích  XXVIII. ročník taneční soutěže ve standardních a latinskoamerických tancích, která pro letošní rok nese název „DANCE CUP 2024 – Májová cena města Vyškova“.

Jedná se o celodenní taneční soutěž, jejíž zahájení předpokládáme v 9 hodin a ukončení po celodenním tanečním maratónu kolem 20 hodiny. Celkem nás čeká 39 soutěží ve standardních a latinskoamerických tancích.

Taneční soutěž je otevřená pro české ale i zahraniční taneční páry ve všech věkových kategoriích od dětí přes mládež až po dospělé tanečníky.

Domácí taneční páry Tanečního klubu H+L Vyškov jsou připraveny konkurovat těm nejlepším ve svých věkových a výkonnostních kategoriích, proto zveme všechny zájemce o taneční sport, aby nás přišli povzbudit a vytvořit příjemnou soutěžní atmosféru.

Zveme všechny, kteří se o tancování zajímají a to jak na rekreační tak i na sportovní úrovni do kulturního domu v Drnovicích ve středu 1. května 2024. Celodenní vstupné 200,- Kč, děti do 12 let zdarma.

Soutěž se uskuteční za podpory města Vyškova.

Partnerem soutěže je společnost Domeg & V s.r.o., DOGA IZOL, s.r.o., AREMA, s.r.o., Vodovody a kanalizace Vyškov, a.s.

 

PLAKÁT A PARTNEŘI SOUTĚŽE:

Příloha